Org Dersi İstanbul

Org Dersi İstanbul / Kadıköy

Org dersleri öğrenci ile birebir çalışılması gereken derslerdir bu sebeple yalnızca ÖZEL DERS VERMEKTEYİZ. Her öğrencinin müzikal algısı, çalışmaya ayırdığı zaman vs farklı olduğundan ilerleme hızı da farklıdır. Mutlak surette, ilerleyen derslerde her öğrenci aynı dersi alsa da farklı seviyelerde gelişeceklerdir. İşte bu sebepten dolayı grup dersimiz yoktur yalnızca ÖZEL DERS vermekte ve kişiye özel ders programı hazırlamaktayız.

Dersanemiz Kadıköy Rıhtıma yakın, heryerden ulaşımı kolay konumda : Osmanağa mahallesi. Leylak sokak. 26 / 2 adresindedir.
Pazar günleri hariç her gün gündüz 11:00 ve akşam 22 saatleri arasında ders alma olanağınız vardır. (0216) 414 93 84 ve (0546) 623 57 23 numaralı telefonlardan randevu alarak istediğiniz zaman derslere başlayabilirsiniz.

Öğrenci derslere org getirmez. Dersanemizde ki org ve sazları kullanır. İlk dört ders, basit derecede nota ve temel bilgileri öğreneceğiniz için enstrumana ihtiyacınız yoktur.
Fakat ilerleyen zamanda evde çalışıp geliştirebilmeniz için bir enstrumanınız olması gerekir.
Enstruman satışımız yoktur fakat doğru enstrumanı satın almak için mutlaka eğitmenlerimizin tavsiyelerini almalısınız.

Öğrencilerimiz ortalama 10 – 15 ders te basit şarkı ve Türküleri notalı ve doğru bir şekilde icra edecek seviyeye gelmektedir.
Dersler öğrenci ve eğitmenin uygun gördüğü seviye ve zamana kadar devam edebilir.
Yalnızca özel ders verdiğimizden dolayı sınırlı sayıda öğrenci kabul edilmektedir.
Lütfen aşağıdaki telefon numaralarından Randevu Alınız !

Org Dersi İstanbul

İletişim:
Adres: Osmanağa mh. Leylak sk. 26/2 Kadıköy / İSTANBUL
Telefon: (0216) 414 93 84 ve (0546) 623 57 23
webb: www.enesmuzik.net

Enes Atl İstanbul Kadıköy Bağlama Saz Özel Ders – Armut