music-lessons-plus-logo_square

Müzik Eğitimi

Nota ve temel bilgiler ışığında, öğrencinin müzikal algısını geliştirecek ve zevkine uygun bir repertuar hazırlayacak şekilde çalışmalar yapmaktayım. İster profesyönel ister amatörce, her öğrenciye farklı bir ders programı hazırlamaktayım. Müzikle hiç tanışmamış öğrencilerim ortalama 15-20 derste basit ezgileri ”nota ile doğru bir şekilde” çalacak seviyeye gelmektedir. Derslerde bir sınırlama yoktur. Amatörlükten profesyönelliğe kadar öğrenci ve eğitmenin uygun gördüğü sürece devam eder. Enstruman satışımız yoktur! Fakat doğru enstruman seçiminde eğitmenlerimiz size yardımcı olacaktır. Pazar günleri hariç her gün özel ders almanız mümkün. Siz de biran önce müziği hayatınıza katın! (0546) 623 57 23 ve (0216) 414 93 84 ten RANDEVU ALINIZ !  

Enes Atlığ

1974 de edebiyatçı ve müzisyen bir babanın oğlu olarak Ankara’da dünyaya gelmiştir. Müzik hayatına; 1982-1984 yılları arasında Prof.Dr.Sadık Özçelik ve Kemal Eroğlu’ndan piyano, org dersi alarak başlamıştır.
1986-1988 yılları arasında İhsan Öztürk‘den bağlama dersleri alan Enes Atlığ,1990 yılında bu işe profesyonel olarak devam etmiştir. Ve o günden beri çeşitli etkinliklerde korist, solist ve müzisyen olarak yer almıştır.
Sonraları profesyonel çalışmalarının ağırlığını arttırıp, başta Ankara olmak üzere yurtiçi ve dışında birçok müzisyenle, farklı tarzlarda çalışmaları olmuştur.
1999-2005 yılları arasında yine müzisyen olan kardeşi Cihat la kurdukları E&C müzik dersanelerini kurmuştur. Burada eğitmenlik nota, solfej, bağlama ve org eğitmenliği yapmıştır. Aynı yıl Müzik teknolojileri konusunda eğitimler almıştır. Enes Atlığ 2007 yılından beri Ambiance Production çatısı altında müzik prodüksiyonları da yapmaktadır. Batı ve Türk müziği yanısıra Tasavvuf Musikisi‘ne de ilgi duyan sanatçının bu alanda yayınlanmış (3) albümü bulunmaktadır.
Hâlen İstanbul Kadıköyde Studio Ambiance de aranjörlük ve müzik eğitmenliği yapmaktadır.  

Grup Ders Fiyatına Özel Müzik Dersleri

Size Uygun Ders Günleri ve Ücretlendirme Hakkında Bilgi Alınız !

Tel: (0546) 623 57 23 VİDEOLU DERSLER İÇİN TIKLA !