Müzik Prodüksiyon

Müzik Prodüksiyon

Müzikal her türlü projeniz için aranje, kayıt, mix, mastering, vide klip çekimi, spotify, netd, itunes. Dijital müzik yayını instagram, youtube, spotify mavi tık sanatçı sayfası. Reklam ve işbirliği için 0546 623 57 23 İletişime geçebilirsiniz.

Müzik Prodüksiyonu Nedir ?

Eserin aranjesinden başlayıp piyasaya sürülmesi ve reklam konularına kadar herşeyi kaplayan süreçtir.

Aranje nedir ?

Basitçe eserin, dijital ve / veya akustik enstrumanlarla düzenlenmesi işidir.

Aranjesi biten işin gerekiyorsa canlı enstrumanları kaydedilir. Vokal kayıtlarından sonra edit, mix, masterin gibi işlemler de yapılarak son haline ulaştırılırmak gerekir.
Bu son hale Master (track) denir. Ambiance Music Studio ile bu işlemlerin tümünü tek çatı altında yapabilirsiniz.

İletişim: 0546 623 57 23 www.enesmuzik.net

Sonraki aşamada eser, dijital ya da gerçek baskı ile yayına hazırlanır.

Dijital Yayın Nedir?

İtunes, spotify, netd, youtube vs dijital platformlarda yayınlanması işidir. Bu işlemi yapmak için yasal bir prodüksiyon firması ile çalışmanız gerekir. Ambiance Müzik Prodüksiyon yasal bir dijital dağıtımcıdır. Hazırlanan eser ya da albümünüzün dağıtımı hizmetini vermekteyiz.

Dijital yayın için 0546 623 57 23 iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

akustik klip

Akustik video ve video klip ?

Günümüzde büyük prodüksiyonlar olduğu gibi stüdyo kayıtları ya da tek mekanda çekilebilen akustik video kayıtları da çokca kullanılmaktadır. Profesyönel ekip ve ekipmanlarla akustik video çekimi için 0546 623 57 23 ten iletişime geçiniz.

Video Klip

Eserin ruhunu yansıtacak ve sanatsal içeriği de olan kaliteli yapımlar için 0546 623 57 23 ten iletişime geçebilirsiniz.