Amatör Şarkı Ve Klip

Amatör Şarkı Ve Klip çalışmaları hakkında pratik bilgiler.
Müziğe ve şarkı söylemeye meraklı iseniz studyo kalitesinde bir kayıt ve amatör klip çekebilirsiniz. 1920-1080 FullHD formatında iç ve dış çekim videolarınızı hazırlayabiliriz. Kendinize ait şarkı sözü ya da şiirleriniz varsa besteleye bilir, müziklerini hazırlayabiliriz. Ya da anonim tabir edilen şarkı ve türküleri profesyönel studyo ortamında seslendirebilir siniz. Şimdi bu işin aşamalarına geçelim.

İlk ve en basit yöntem;

Youtube ve müzik stok sitelerinden hazır altyapı indirmek. Bu altyapılara çalışıp studyo kaydı için randevu almanız yeterlidir. Studyoda en iyi okumalarınızı kayıt eder, gerekli effecleri kullanıp mix ve mastering aşamalarından sonra en kaliteli formatta şarkınızı size teslim edebiliriz.

İkinci yöntem;

Eğer şiirleriniz varsa onları besteleyebiliriz. Müzik altyapılarını isteğinize göre düzenler daha sonra okuma kayıtlarınızı alır ve yine en kaliteli formatta teslim edebiliriz.

Üçüncü yöntem;

Edebiyatla ilginiz yok, besteniz yok fakat yine de sizi anlatacak, duygularınıza tercuman olacak bir şarkınız olsun istiyorsunuz. Ya da eşinize, sevdiklerinize bir hatıra kalsın istiyorsunuz. İşte burada profesyönel şair ve besteci ekibim devreye giriyor. İstediğiniz konuda, sizin duygularınızı, yaşanmışlıklarınızı yansıtacak bir beste hazırlıyoruz. Müziklerini düzenliyor ve gerekirse vokal koçluğu nuzu yapıyoruz.

Amatör Şarkı Ve Klip

Dilerseniz iç ya da dış mekan video klip lerinizi çekip profesyönelce hazırlıyoruz.

Referanslar ve detaylar için İLETİŞİME GEÇİNİZ !

Enes Atlığ
(0546) 623 57 23