Bağlama Dersi / Özel Saz Kursu

Bağlama Dersi / Özel Saz Kursu

Erkek arkadaşımla birlikte bağlama dersi almak istiyoruz. İstanbul Üsküdar, Ümraniye çevresinde ikamet ediyoruz. Bu bölgelere yakın, 2 kişi için ayda 4 ders olacak şekilde özel ders ücreti almak istiyoruz. Ders Eğitmenin önerdiği yerde yapılsın. Nota bilgim yok. Baglama calmayi cok istiyorum.

admin, Merhaba: Üsküdar / Ümraniye lokasyonunda özel bağlama dersleri için (0546) 623 57 23 İletişime geçebilirsiniz.

Hobi olarak Özel Saz Kursu istiyorum. Ders Eğitmenin önerdiği yerde ve kendi evimde olabilir. Dersi alacak kişi kaç yaşında? Haftada üç ve daha fazla ders almak istiyorum.

admin, Merhaba. Derslerin sıhhati açısından haftada iki gün uygundur. Üç ders ve fazlası pek sağlıklı olmayacaktır. Atölyede aldığınız dersleri evde geliştirip bir sonraki derse hazır bir şekilde gelmeniz gerekir. Bağlama dersleri arasında en az bir-iki gün olması tercih edilir.

Bağlama Dersi / Özel Saz Kursu

Yer: İstanbul Bahçelievler.
Enstrümanım var baslangic seviyesinden az ilerideyim.
Ders kendi evimde olsun istiyorum. İkinci olarak, yaşım otuzbeş. Haftada 1gün yeterli diye düşünüyorum. İstanbul Başakşehirdeyim.
Baglamam var. Hafta içi uygunum. Saat altı sonrası müsaitim. Yada hafta sonlari ders alabilirim.

admin, Merhaba, dersler ümraniye mıntıkasında, home studio ortamında verilmekte. Dilerseniz online bağlama derslerine de kayıt olabilirsiniz. Malesef evde özel derslerimiz yoktur. (0546) 623 5723 ten iletişime geçip Online Derslere katılabilirsiniz.

İstanbul Beyoğlunda ikamet ediyorum. Bağlamayı sevdiğim için çalmak istiyorum. Nota bilgim hiç yok.

admin: Malesef Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar ve çevresi hizmet vermekteyiz. Beyoğlu ve Avrupa yakasında eğitmenimiz yok.

İstanbul Ümraniye . Oglum 7 yasina girecek ilk okul 1. Sinifa gidiyor. Baglama calabilmeyii cok istiyor. Yer: İstanbul Ümraniye.

admin: Görev ve sorumluluk bilme, derslerden randıman alma açısından, öğrencinin okuma yazma bilir çağda olması yeterli. Ümraniye civarı özel bağlama dersleri için 0546 623 57 23 ten randevu alabilirsiniz.

Hobi amaçlı. Yer: İstanbul Ataşehir. Hobi icin nota bilgim fazla yok.

Hobi Amaçlı

admin: Hobi ve profesyönel amaçlı. Saz derslerimiz için 0546 623 57 23 randevu alınız.

İstanbul Fatih Bağlamam var, hobi olarak bağlama çalmayı öğrenmek istiyorum. Çok az da olsa nota bilgim var.

admin: Malesef fatih civarı hizmetimiz yok.

Balmumcu daki ofisimde haftada 2-3 gün olmak üzere ders almak istiyorum. Daha hiç eğitim almadım. Nota bilgim yok kendi sazım var. Barbaros bulvarı (beşiktaş).

admin: Malesef Beşiktaş civarında özel saz dersi çalışmamız yok.

Üsküdar/ Ünalan da oturuyorum. Başlangıç seviyesindeyim. Öncesindence hiç bağlama vs almadım elime. İşi bağlama eğitimi olan, düzenli ders verecek hoca.

admin: Merhaba, 0546 623 57 23 ten iletişime geçebilirsiniz.

Ders akşamları yada hafta sonu yapılsın. Bağlamam var. Nota bilgim yok. Hobi olarak çalmak istiyorum.

admin: İlk 3 ders basit derecede nota eğitimi. Akabinde bağlama ile çalışmalara geçilir. Hafta içi ve hafta sonu. 10:00 ve 22:00 arası saatlerde ders almanız mümkün.

0546 623 57 23 ten iletişime geçiniz.

bağlama hocası