Org Dersleri İstanbul

Org Dersleri İstanbul

Derslerimizde ;
Teknolojinin gerekleri ve evrensel müzik dinamikleri ile, Batımüziği temelinde Türk müziği nazariyatı ile ORG DERSLERİ verilmektedir.

Öğrenci derslerin sonunda yerli ve yabancı şarkıları notalı, çift el akorlu, ritm li, arpejli ve DOĞRU BİR BİÇİMDE çalabilmektedir.

Dersanemiz heryerden ulaşımı kolay kadıköy merkez de dir. Dersler özel ders şeklinde STUDIO AMBIANCE de verilmektedir.

02164149384 ve 05466235723 ten randevu alarak derslere başlayabilirsiniz.

Adres: Osmanağa mahallesi. Leylak sokak. 26/3 KADIKÖY / İSTANBUL

Ana Sayfa

ÖZEL MÜZİK DERSLERİ

İster profesyönel isterse amatörce müzikle ilgilenin müzik hayatınıza çok şey katacaktır.

Öğrenci ile birebir, usta çırak ilişkisi içinde, nota, solfej gibi temel bilgiler ışığında müzik eğitimi vermekteyiz.

Her öğrencinin müzikal algısı, derslere ayırdığı vakit vs farklı olduğundan müzik eğitiminin grup dersi olmaz. Bu nedenle yalnızca özel ders vermekteyiz.

Stüdyomuz Kadıköy Rıhtım’a yakın her yerden ulaşımı kolay bir konumda. Osmanağa mahallesi. Leylak sokak. 26/3 Kadıköy adresindedir. Pazar günleri hariç her gün 09:00 ve 22:00 saatleri arasında ders almanız mümkün. Size uygun ders gün ve saatleri için RANDEVU ALINIZ!

Org Dersleri İstanbul :

Org, klavye, keyboard gibi farklı isimler ile anılan ”Elektronik Org Eğitimi’’ nin belirli bir tekniği yoktur. Bu nedenle günümüz teknolojisi ve temel müzik dinamikleri ile hazırlanmış bir eğitim sistemi ile ders vermekteyiz.

Derslerde öğrenci, nota, solfej, gam, aralık gibi temel müzik bilgileri yanısıra yeterli derecede basit armoni de öğrenecektir.

İster amatör ister profesyonel olmak isteyen öğrenci, amaca uygun bir ders programı ile ders almalıdır. Bu nedenle kişiye özel bir ders programı hazırlamaktayız. Ve yalnızca özel ders vermekteyiz.

Grup derslerimiz yoktur. Sınırlı sayıda öğrenci kabul edilecektir.

Pazar hariç her gün ders alabilirsiniz.

Size uygun ders günü ve saatleri için RANDEVU ALINIZ !!!!