Akustik Klip Çekimi

Stüdyo ortamında akustik video klip çekimi. Youtube, müzik kanalları, tv, dijital platformlar vs Uygun Formatta video klip çalışmaları için iletişime geçiniz.

Profesyönel müzik kayıt stüdyomuzda beste, demo, albüm çalışmaları. Spotify, itunes vs dijital müzik yayını. Müzik prodüksiyon hizmetleri verilmektedir.

İletişime Geçiniz !

05466235723 www.enesmuzik.net

Akustik Klip Çekimi

Klip Çekim Fiyatları;
Günümüzde prodüksiyon şirketleri ”maliyetler çok yüksek olduğu için” çoğunlukla sanatçılara yatırım yapmaktan kaçınmaktadır. Sanatçılar ise bu maliyetleri kendileri karşılamakta. Klip çekim fiyatları ise iç çekim, dış çekim, ışık, kamera, profesyonel oyuncular, senaryo, kurgu, renklendirme, montaj, drone, yönetmen, ekip ve kullanılacak ekipmanlara göre değişkenlik göstermektedir.

Bu sebeple Ambiance Prodüksiyon, proje bütçesine bağlı olarak klip çekme olanağı sunar.
Klip çekiminde şarkının slow veya hareketli olması gibi özellikler de etkendir.
Bir kenara oturup belki slow bir şarkının klibini çekebilirsiniz. Ya da studioda akustik klip çekimlerinizi editleyip basit bir video klip oluştura bilirsiniz. Fakat hareketli bir şarkıda bu pek mümkün değildir. Böyle bir durumda (kinetik tipografi) olarak adlandırılan teknik şarkınız için daha uygun da olabilir.

Tecrübeli ekibimiz şarkınızı dinler ve şarkının ruhunu yansıtacak klibin çalışmalarına başlar. Mümkün olan en makul maliyette, bütçenizi de zorlamadan klip çekme imkanı sunuyoruz.

Amatör ya da profesyönel video klip çekimleri için iletişime geçiniz.
(0546) 623 57 23
www.enesmuzik.net