Org Kursu (özel ders)

Org Kursu (özel ders)

Müzik kulağı olan herkes org çalabilir. Org kursu ders saatlerimiz altmış dakikadır. Bu bir saatin ilk on beş dakikası teknik çalışmalar için sonraki on beş dakika nota ve şarkı analizi sonraki otuz dakika müzikalite çalışmaları son beş dakikada verilen ödevlerin nasıl yapılacağı konusunda öğrencilerle beraber çalışma ile sonuçlanır.

Bilindiği üzere müzik, org kursu fiyatları birçok şehir ve semtte farklılık gösterebilmektedir. Bu fiyatlar hayatın zorlaştığı bugünlerde ne yazık ki daha önemli bir hale gelmiştir. Artık bu zorluklardan dolayı bir çok insanın kafasını kurcalayan, “acaba org kursu fiyatları ne kadardır?” sorusu onları belki de başlayacakları bu serüvene biraz daha karamsar ve kötümser yaklaşmalarını sağlayan sebeplerin başında gelmektedir. Hangi enstrümanı öğrenmek isterseniz isteyin; ister org, bağlama kursu fiyatları isterseniz gitar kursu fiyatları…

bağlama hocası

Bu fiyatlarla ilgili endişeler makul özel ders ücretleri sayesinde pek bir önem taşımamaktadır. Org kursu fiyatlarını dert eden müzik sevenlerimizi, daha derse geldikleri ilk saatlerde endişelerini gidermekteyiz.
Çalışacağınız ortam home studio ortamıdır. Sizlere garanti ettiğimi şey kesinlikle eğlenerek, severek, dahası her hafta sıkılmadan isteyerek geleceğiniz bir ortam sunmak olacaktır. Yirmi yıllık eğitmenlik tecrübesi ile.

Haydi şimdi hayalinizdeki enstrümanı öğrenmek için arayın.

İletişim: (0546) 623 57 23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir