Bağlama Saz Dersi

Müzik dersleri öğrenci ile birebir çalışılması gereken derslerdir bu nedenle yalnızca ÖZEL DERS VERMEKTEYİZ. 

.

Her öğrencinin müzikal algısı, derslere ayırdığı vakit vs farklı olduğundan ilerleme hızı da farklıdır. Mutlak surette, ilerleyen derslerde her öğrenciler aynı dersi alsa da gelişimleri farklı düzeyde olacaktır. İşte bu yüzden grup dersimiz yoktur yalnızca ÖZEL DERS vermekte ve kişiye özel ders programı hazırlamaktayız.

org kursu
Pazar günleri hariç;

her gün gündüz 11:00 ve akşam 22 saatleri arasında ders alma olacağınız vardır. (0216) 414 93 84 ve (0546) 623 57 23 numaralı telefonlardan randevu alıp istediğiniz zaman derslere başlayabilirsiniz.

  • Detaylar: bağlama
    Dersi alacak kişi kaç yaşında?25-34Hangi seviyede?BaşlangıçHangi sıklıkta?Haftada 2Ders nerede / nasıl yapılsın?Eğitmenin önerdiği yerde
  • Zaman: 23/09/2020
  • Yer: İstanbul Üsküdar

Bağlama Saz Dersi / Hobim / Dersi alacak kişi kaç yaşında? 35+ / Hangi seviyede? Orta / Hangi sıklıkta? Haftada 3 veya daha fazla / Ders nerede / nasıl yapılsın? Eğitmenin önerdiği yerde.

Bağlama Saz Dersi / bayan eğitmen nota bilmeli / Dersi alacak kişi kaç yaşında? 35+ / Hangi seviyede? Başlangıç / Hangi sıklıkta? Haftada 2 / Ders nerede / nasıl yapılsın? Kendi evimde.

Türkü söylemeyi seven evde karaoke yapan biriyim şimdi kendim çalmak söylemek istiyorum / Dersi alacak kişi kaç yaşında? 35+ / Hangi seviyede? Başlangıç / Hangi sıklıkta? Haftada 2 / Ders nerede / nasıl yapılsın? Kendi evimde.