İstanbul Org Kursu

İstanbul Org Kursu

(0216) 414 93 84 – (0546) 623 57 23 iletişime geçebilirsiniz. Adres: Osmanağa mahallesi, Leylak sokak. No: 26 Kat: 1 Kadıköy/ İstanbul.

Anadolu yakasının güzide semti Kadıköy de müzik kayıt studiosunda uzman eğitmenden özel (birebir) org – klavye- keyboard dersleri için randevu alınız.

İstanbul Org Kursu

org kursu

Her öğrencinin müzikal yeteneği, derslere ayırdığı zaman vesaire farklı olduğundan ilerleme hızı da farklıdır. Bu sebeple, ilerleyen derslerde her öğrenci aynı dersi alsa da farklı seviyelerde gelişeceklerdir. Bu yüzden grup dersimiz yoktur yalnızca ÖZEL DERS vermekte ve kişiye özel ders programı hazırlamaktayız.

Dersanemiz Kadıköy Rıhtıma yakın, heryerden ulaşımı kolay konumda : Osmanağa mahallesi. Leylak sokak. 26 / 2 adresindedir.
Pazar günleri hariç her gün gündüz 11:00 ve akşam 22 saatleri arasında ders alma olanağınız vardır. (0216) 414 93 84 ve (0546) 623 57 23 numaralı telefonlardan randevu alıp istediğiniz zaman derslere başlayabilirsiniz.

İlk dört ders, basit derecede nota ve temel bilgileri öğreneceğiniz için enstrumana ihtiyacınız yoktur.
Lakin evde çalışıp geliştirebilmeniz için bir enstrumanınız olması gerekir. Enstruman seçimi konusunda eğitmeninizin bilgi ve tecrübelerinden yararlanınız.

Öğrencilerimiz Türk müziği ve batı müziği eğitimini birlikte almaktadır. Kurs sonunda yerli ve yabancı şarkıları, her tarz müziği icra edebilecek bilgi ve tecrübeye sahip olacaksınız. Kurslarımızın belli bir zaman sınırı yoktur. Öğrenci ve eğitmenin uygun gördüğü seviyeye kadar devam edebilir.

Daha detaylı bilgiye blog yazılarımızdan ve eğitmenleriimizle iletişime geçerek ulaşabilir siniz.

Özel müzik derslerimizde herhangi bir yaş sınırı yoktur. Yalnızca çok küçük cocukların (okuma yazma, görev ve sorumluluk bilme açısından) en az ilkokul 1. sınıf düzeyinde olması gerekmektedir. Her yaş grubu müzik severler derslerimize katılabilir.

tags: üsküdar org kursu, ümraniye org kursu, kadıköy org kursu, istanbul org kursu, ataşehir org kursu, anadolu yakası org kursu, avrupa yakası org kursu.