Sık Sorulan Sorular

SSS
sss

Ne kadar zamanda öğrenirim?

Öğrenmenin bir sınırı olmamakla birlikte, daha önce müzikle hiç ilgilenmemiş öğrencilerimiz ortalama 13 – 15 derste ” basit şarkı ve türküleri” notalı ve doğru bir şekilde çalacak seviyeye gelmektedir.


İnternetten online ders veriyor musunuz?

Youtube, Wimeo gibi video sitelerinde derslerimiz mevcuttur onlardan faydalanabilir siniz. Fakat skype, messenger gibi webbkamera dan ONLİNE DERS lerimiz yoktur.


Ders ücretleri ve ders günleri?

Ders ücretlerimiz (özel ders) aylık 200 tl dir. Ve pazar günleri hariç haftanın her günü ders alma imkanınız vardır. Size uygun ders günü ve saatleri için iletişime geçiniz.


Yaş sınırı varmı?

Her yaş grubunda öğrencilerimiz derslere katılabilir. Yalnızca çocuklarda (görev sorumluluk bilmesi ve derslerin faydalı olması açısından) okuma yazma bilmesi 1 ve üzeri sınıf olması gerekmektedir.


Dersler nerede veriliyor?

Müzik dersleri Studio Ambiance de, sütüdyo ortamında özel ders şeklinde verilmektedir. Adres bilgilerine letişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Derslere enstruman getirmek?

Öğrenci derse enstruman getirmez atölyemizdeki sazlarla çalışma yapar. Lakin verilen derslerin başarılı olması için evinde bir enstruman ı olması gerekir.

Dersler kaç saat sürüyor?

Ders süresi 1 saattir. Haftada 1 veya 2 saat olmak üzere öğrenci ile belirlenir.