Bir Müzik Enstrumanı Çalmak

Bir müzik enstrümanı çalmak istiyorsunuz. Fakat hangi enstruman olacağına karar vermedinizse size bağzı bilgiler verelim.

İlk yapmanız gereken ön yargılarınızdan kurtulmak olmalıdır !

Çok uzu parmaklarım var piyano çalmalıyım! Ya da kısa parmaklarım var gitar çalamam. Acaba bağlama çalmak için solak olmak avantajmı, dezavantaj mı? gibi düşünceler saçmadır.

Kaldı ki küçücük parmakları olan hatta eksik parmakları olan birçok ileri seviye müzisyen vardır.

Müzik, yetenek ve çokca egzersize bağlı bir iştir. Biraz müzikal kulağa sahip her insan, doğru eğitim ile iyi bir enstrumanist olabilir. Doğru eğitim, çokca egzersiz ve en önemlisi Bu yüzden çok kısa zamanda mükemmel bir müzisyen olma hayaliniz varsa bunu unutun. Müzisyenlik tecrübe işidir. İyi bir müzisyen olmak yıllar alır. Fakat kısa zamanda doğru eğitim ile (amatörce) şarkıları icra edecek seviyeye gelebilirsiniz.

Bir Müzik Enstrumanı Çalmak

Derslerimizde temel müzik ve nota bilgileri ile öğrenciye basit ezgileri keyifli bir çalışma metodu ile öğretiyoruz. Belli bir seviyeden sonra profesyönel olmak isteyen öğrencimiz derslere devam ediyor.

Amatör ve profesyönel dersler için ayrıntılı bilgiye;

(0546) 623 57 23 ve ulaşabilirsiniz. Websitemiz bloglarından detaylı bilgi alabilirsiniz. www.enesmuzik.net

Dersler için bir yaş sınırımız yoktur. Yalnızca ilkokul çağından küçük çocuklar için (görev sorumluluk bilinci olması ve derslerde performans sıkıntısı olmaması için) okuma yazma bilmesi tercih edilmektedir.
Her seviye ve her yaş grubu için kişiye özel hazırlanan derslerimize katılmak için randevu almanız yeterlidir.

İletişim:
Ümraniye / İstanbul
(0546)6235723