Saz Kursu Kadiköy

Saz Kursu Kadıköy / İstanbul

Bağlama dersleri öğrenci ile birebir çalışılması gereken derslerdir bu nedenle ÖZEL DERS VERMEKTEYİZ. Her öğrencinin müzikal algısı, derslere ayırdığı vakit vs farklılık gösterdiği için ilerleme hızı da farklıdır. Adım adım ilerlediğimiz derslerde her öğrenci aynı dersi alsa da farklı seviyelerde gelişeceklerdir. İşte bu yüzden grup dersimiz yoktur yalnızca ÖZEL DERS vermekte ve kişiye özel ders programı hazırlamaktayız.

Dersanemiz Kadıköy Rıhtıma yakın, heryerden ulaşımı kolay konumda : Osmanağa mahallesi. Leylak sokak. 26 / 2 adresindedir.
Pazar günleri hariç her gün gündüz 11:00 ve akşam 22 saatleri arasında ders alma olacağınız vardır. (0216) 414 93 84 ve (0546) 623 57 23 numaralı telefonlardan randevu alıp istediğiniz zaman derslere başlayabilirsiniz.

Öğrenci derslere bağlama getirmez. Dersanemizde ki sazları kullanır. İlk dört ders, basit derecede nota ve temel bilgileri öğreneceğiniz için enstrumana ihtiyacınız yoktur.
Fakat evde çalışıp geliştirebilmeniz için mutlaka bir enstrumanınız olması gerekir.
Bağlama satışımız yoktur fakat doğru sazı satın almak için mutlaka eğitmenlerimizin tavsiyelerini almalı ya da müzik ile daha yakından ilgilenen biri ile enstruman seçimini yapmalısınız.

Saz Kursu Kadıköy

Öğrencilerimiz ortalama 10 ders te basit Türkü ve ezgileri notayı okuyarak, doğru bir şekilde icra edecek seviyeye gelmektedir.
Dersler öğrenci ve hocanın uygun gördüğü seviye ve zamana kadar devam edebilir.
Yalnızca özel ders verdiğimizden dolayı sınırlı sayıda öğrenci kabul edilmektedir.
Lütfen aşağıdaki telefon numaralarından Randevu Alınız !

İletişim:
Adres: Osmanağa mh. Leylak sk. 26/2 Kadıköy / İSTANBUL
Telefon: (0216) 414 93 84 ve (0546) 623 57 23
webb: www.enesmuzik.net