Müzik Eğitim Sistemimiz

Müzik Eğitim Sistemimiz

Her yaş grubunda öğrencilerimizin,temel müzik bilgileri hakkında geniş bir bilgiye sahip olmalarını, öncelikle iyi bir müzik dinleyicisi olmalarını, kendi düzeylerine uygun şarkı ve çalgı dağarcığına sahip olmalarını hedeflemekteyiz. Ders programımız basitten zor a doğru, adım, adım size enstrümanınızı öğretecek. Nota, usul, solfej ve müzik teorisi gibi nazari bilgileri uygulamayla birlikte size kazandıracak şekilde Enes Atlığ tarafından bir çok kez tecrübe edilerek hazırlanmıştır.

Müzik Eğitim Sistemimiz

Müzik, yetenek, bilgi ,çalışma ve tecrübe işidir. Her birey in derslere ayırabileceği zaman ve çalışma temposu aynı olmadığı için, müzik dersleri öğrencilerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmektedir. Müzik dersleri teorik bilgiler ile çalışılsa da aslen uygulamaya bağlı bir ders tir. Bu nedenle öğrencinin bireysel çalışması gelişiminde en önemli unsur dur.

Öğrenci ortalama 20 ders te temel nota solfej bilgileri ile basit melodileri icra edebilecek seviyeye gelmektedir.
Profesyonel olmak isteyen öğrenci derslere devam eder.
Müzik dersleri Studio Ambiance de, özel ders şeklinde verilmektedir.
Gün ve saatleri, haftada 1 veya 2 saat olmak üzere öğrenci ile belirlenir.
Ücretler aylık toplam ders sayısına göre belirlenir.
Org ve saz derslerinde kullanılan nota,metot vs doküman Batı ve Türk müziği nazariyatı içerir şekilde Enes Atlığ tarafından, özel olarak hazırlanmıştır.
Öğrenci derse enstruman getirmez atölyemizdeki sazlarla çalışma yapar. Lakin verilen derslerin başarılı olması için evinde bir enstruman ı olması gerekir.

Daha detaylı bilgiye sitemizin ana sayfasından ve 0216 414 93 84 – 0546 623 57 23 – no lu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

www.enesmuzik.net