Bağlama Dersi

Bağlama Dersi

Bağlama dersi; Enes Atlığ tarafından, bire bir özel ders şeklinde yapılmaktadır. İlgili enstrümana ait teknik bilgilerle birlikte temel müzik bilgileri, nota, solfej, tavırlı çalım teknikleri vb eğitimler de verilmektedir. Ders günü ve saatlerini öğrenciler, uygunluk dahilinde belirleyebilmektedir. Bağlama derslerimiz kişiye özel olarak uygulanır. Çocuklara Bağlama eğitimi vermekteyiz ve çocukların Bağlama dersi için başlama yaşı ( görev ve sorumluluk duygusu olması açısından) en az on yaş dır.
Bağlama Dersi Kursu
Bağlama Dersi

Bağlama kursu almak isteyen öğrenci adayları kurs ücretlerini internet sitemizden görebilir, soruları için (0216) 414 93 84 ve (0546) 623 57 23 numaralı telefonlardan irtibata geçebilirler.

Pazar hariç haftanın her günü, çalışma saatlerimiz 10:00 ile 21:00 arasıdır. Enstrüman ihtiyacı olan öğrencilere, satışımız olmamakla beraber nasıl bir enstruman alması gerektiğine dair bilgi ve yardım sunmaktayız. Müzikalitemizden ödün vermeden, çocuklara, yetişkinlere kısacası bütün sanat severlere hizmet sunmaktayız amacındayız.
Özel Dersin Avantajları
-Derslerimiz standartların üstünde ve hedefe yönelik ihtiyaçların tümünü karşılar niteliktedir.
-Grup derslerin aksine her öğrenciye müzikal algısına, çalışmaya ayırdığı vakte vs göre uygun bir ders programı KİŞİSEL DERS PROGRAMI hazırlanır.
-Ders saatlerinin imkanlar dahilinde; öğrencilerin tercihlerine göre belirlenebilir olması.
-Kursumuzda çalışma Amaçlı enstrüman bulunur ve derse enstruman getirmeniz gerekmez.
-Ders ücretleri genel piyasa ortalamasının altındadır.
-Diğer dersaneler gibi sözleşme,senet ve kredi kartından toplu ödemeler gibi uygulamalarımız yoktur.
-Öğrenci, geleceği 4 dersin ücretini ödeyerek istediği zaman derslere başlayabilir.